Svenska
| Artikelnummer: | MSMLG100CAE3 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| En del av beskrivningen: | TVS DIODE 100VWM 162VC SMLG |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $2.6533 |
| 200+ | $1.0273 |
| 500+ | $0.9917 |
| 1000+ | $0.973 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 100V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 162V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 111V |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | SMLG (DO-215AB) |
| Serier | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Förpackning / Fodral | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 18.6A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Tvåriktade kanaler | 1 |
| Basproduktnummer | SMLG100 |
| tillämpningar | General Purpose |
| MSMLG100CAE3 Detaljer PDF [English] | MSMLG100CAE3 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
TVS DIODE 110VWM 177VC SMLG
TVS DIODE 110VWM 177VC SMLG
TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
TVS DIODE 100VWM 162VC SMLG
MOTOR AC SERVO 100V LI 50W IP67
MOTOR AC SERVO 100V LI 50W IP67
TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
MOTOR AC SERVO 100V LI 50W IP65
MOTOR AC SERVO 100V LI 50W IP65
TVS DIODE 110VWM 177VC SMLG
MOTOR AC SERVO 100V LI 50W IP65
TVS DIODE 100VWM 162VC SMLG
TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
TVS DIODE 100VWM 162VC SMLG
TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
TVS DIODE 10VWM 17VC SMLG
SERVOMOTOR 3000 RPM 100V
TVS DIODE 110VWM 177VC SMLG
MOTOR AC SERVO 100V LI 50W IP65
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MSMLG100CAE3Microchip Technology |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|