Svenska

| Artikelnummer: | SMBJ5378B-TP |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Micro Commercial Components (MCC) |
| En del av beskrivningen: | DIODE ZENER 100V 5W DO214AA |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.1743 |
| 10+ | $0.1387 |
| 30+ | $0.1235 |
| 100+ | $0.1044 |
| 500+ | $0.0959 |
| 1000+ | $0.0908 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Zener (Nom) (Vz) | 100 V |
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om | 1.2 V @ 1 A |
| Tolerans | ±5% |
| Leverantörs Device Package | DO-214AA (SMB) |
| Serier | - |
| Effekt - Max | 5 W |
| Förpackning / Fodral | DO-214AA, SMB |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Impedans (Max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr | 500 nA @ 76 V |
| Basproduktnummer | SMBJ5378 |
| SMBJ5378B-TP Detaljer PDF [English] | SMBJ5378B-TP PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
SUNMATE- DO-214AASMB
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W DO214AA
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
Interface
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
SUNMATE- DO-214AASMB
Interface
DIODE ZENER 110V 5W DO214AA
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SMBJ5378B-TPMicro Commercial Co |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|