Svenska
| Artikelnummer: | RES350 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Ohmite |
| En del av beskrivningen: | POT 350 OHM 12.5W WIREWOUND LIN |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $177.7682 |
| 200+ | $70.9303 |
| 500+ | $68.5611 |
| 1000+ | $67.3895 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tolerans | ±10% |
| Avslutningsstil | Solder Lug |
| Temperatur koefficient | - |
| Avsmalning | Linear |
| Storlek - Kropp | Round - 0.875' Dia (22.23mm) |
| Serier | E |
| Rotation | 300° |
| Resistivt material | Wirewound |
| Motstånd (ohm) | 350 |
| Effekt (Watt) | 12.5W |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal omgångar | 1 |
| Antal gängor | 1 |
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Funktioner | - |
| Bushing Thread | 1/4-32 |
| Inbyggd Switch | None |
| Justeringstyp | User Defined |
| Aktuator typ | Slotted |
| Aktuatorlängd | 0.625' (15.88mm) |
| Aktuator Diameter | 0.125' (3.18mm) |




POT 3 OHM 12.5W WIREWOUND LINEAR
POT 500 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 25 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 25 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
HAWB SMD
POT 35 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 2.5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN
YAGEO New
POT 3 OHM 12.5W WIREWOUND LINEAR
VISHAY SMD
POT 35 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 2 OHM 12.5W WIREWOUND LINEAR
HAWB SMD
YAGEO New
POT 2.5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 350 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 3.5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN
POT 2 OHM 12.5W WIREWOUND LINEAR
POT 3.5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RES350Ohmite |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|