Svenska
| Artikelnummer: | ELF-23F016A |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Panasonic |
| En del av beskrivningen: | CMC 1.6A 2LN TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsvärde - DC | - |
| Spänningsvärde - AC | - |
| Storlek / Dimension | 0.945' L x 0.906' W (24.00mm x 23.00mm) |
| Serier | F |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | Vertical, 4 PC Pin |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Antal linjer | 2 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Höjd (Max) | 0.551' (14.00mm) |
| Filtertyp | - |
| Funktioner | - |
| DC-resistans (DCR) (Max) | 156mOhm (Typ) |
| Nuvarande betyg (Max) | 1.6A |
| Basproduktnummer | ELF-23 |
| Godkännandebyrå | - |




CMC 1.2A 2LN TH
CMC 700MA 2LN TH
CMC 1.8A 2LN TH
CMC 2A 2LN TH
CMC 1.5A 2LN TH
CMC 900MA 2LN TH
CMC 1A 2LN TH
CMC 1.4A 2LN TH
CMC 800MA 2LN TH
CMC 7A 2LN TH
CMC 2.2A 2LN TH
CMC 1.9A 2LN TH
CMC 1A 2LN TH
CMC 600MA 2LN TH
CMC 300MA 2LN TH
CMC 400MA 2LN TH
CMC 800MA 2LN TH
CMC 1.8A 2LN TH
CMC 500MA 2LN TH
CMC 1.2A 2LN TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ELF-23F016APanasonic Electronic Components |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|