Svenska
| Artikelnummer: | ERJ-S1DF8452U |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Panasonic |
| En del av beskrivningen: | RES SMD 84.5K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 5000+ | $0.1244 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tolerans | ±1% |
| Temperatur koefficient | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 2010 |
| Storlek / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Serier | ERJ-S1D |
| Motstånd | 84.5 kOhms |
| betyg | AEC-Q200 |
| Effekt (Watt) | 0.75W, 3/4W |
| Förpackning / Fodral | 2010 (5025 Metric) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funktioner | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Thick Film |
| Basproduktnummer | ERJ-S1 |




RES SMD 820K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 88.7K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 8.25K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 84.5 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 82 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 825K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 8.45K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 845K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 82K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 86.6 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 825 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 845 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 866 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 866K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 887 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 86.6K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 82.5 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 8.66K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 8.87K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 82.5K OHM 1% 3/4W 2010
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ERJ-S1DF8452UPanasonic Electronic Components |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|