Svenska
| Artikelnummer: | 1769861 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Phoenix Contact |
| En del av beskrivningen: | TERM BLOCK HDR 8POS 45DEG 5MM |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $3.1645 |
| 200+ | $1.2631 |
| 500+ | $1.2212 |
| 1000+ | $1.2003 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Wire Strip Length | - |
| Wire Gauge eller Range - mm² | - |
| Wire Gauge eller Range - AWG | - |
| Spänning - UL | 300 V |
| Spänning - IEC | 400 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Moment - Skruv | - |
| Avslutningsstil | Solder |
| Serier | COMBICON SMSTBA |
| Skruvstorlek | - |
| Positioner per nivå | 8 |
| Plug Wire Entry | - |
| Tonhöjd | 0.197' (5.00mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal positioner | 8 |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Isolationshöjd | 0.583' (14.80mm) |
| Ingress Protection | - |
| Bostadsmaterial | Polyamide (PA), Nylon |
| Huvudorientering | 45° |
| Funktioner | - |
| Nuvarande - UL | 15 A |
| Nuvarande - IEC | 12A |
| Kontakta svanslängd | 0.138' (3.50mm) |
| Kontakta Mating Finish | Tin |
| Kontaktmaterial | - |
| Färg | Green |




CONN RCPT HSG 0.25 1POS BLACK
TERM BLK 24P SIDE ENT 5.08MM PCB
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS BLK
TERM BLOCK HDR 9POS 45DEG 5MM
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS NAT
CONN RCPT HSG 0.25 1POS NATURAL
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS NAT
TERM BLOCK HDR 12POS 45DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS 45DEG 5MM
CONN RCPT HOUSING 0.25 1POS GRAY
SMSTBA 2 5/13-G
CONN RCPT HSG 0.25 1POS NATURAL
TERM BLOCK HDR 14POS 45DEG 5MM
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS BLK
CONN RCPT HSG 0.25 1POS BLACK
TERM BLOCK HDR 5POS 45DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 10POS 45DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS 45DEG 5MM
CONN RCPT HOUSING 0.25 1POS GRAY
TE CONN 176992-5
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1769861Phoenix Contact |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|