Svenska
| Artikelnummer: | STM32F777IIT6 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | STMicroelectronics |
| En del av beskrivningen: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $14.8895 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 1.7V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 176-LQFP (24x24) |
| Fart | 216MHz |
| Serier | STM32F7 |
| RAM-storlek | 512K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 2MB (2M x 8) |
| kringutrustning | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Förpackning / Fodral | 176-LQFP |
| Paket | Tray |
| Oscillatortyp | Internal |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal I / O | 132 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| Kärnstorlek | 32-Bit Single-Core |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M7 |
| Anslutningar | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD/SDIO, QSPI, SAI, SPDIF, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Basproduktnummer | STM32F777 |
| STM32F777IIT6 Detaljer PDF [English] | STM32F777IIT6 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176UFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
ST UFBGA176
CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 208LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 180WLCSP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176UFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 216TFBGA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STM32F777IIT6STMicroelectronics |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|