Svenska
| Artikelnummer: | SSQ-122-01-T-S |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Samtec, Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN RCPT 22POS 0.1 TIN PCB |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $3.1991 |
| 10+ | $3.0696 |
| 25+ | $2.8137 |
| 50+ | $2.6859 |
| 100+ | $2.558 |
| 250+ | $2.2383 |
| 500+ | $2.1744 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsvärde | 465VAC, 655VDC |
| Uppsägning | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| Serier | SSQ |
| Row Spacing - Parning | - |
| Pitch - Parning | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 105°C |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner laddade | All |
| Antal positioner | 22 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Isoleringsmaterial | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolationshöjd | 0.335" (8.51mm) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Isoleringsfärg | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fästningstyp | Push-Pull |
| Current Rating (AMPS) | - |
| Kontakt typ | Forked |
| Kontakta Form | Square |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakta Längd - Post | 0.104" (2.64mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - |
| Kontakt Finish - Post | Tin |
| Kontakt Avsluta - Parning | Tin |
| Connector Type | Receptacle |
| Basproduktnummer | SSQ-122 |
| tillämpningar | - |




CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SSQ-122-01-T-SSamtec Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|