Svenska
| Artikelnummer: | 9C16000285 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 16pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161" (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 16 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 16.0000MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 27PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 18.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 16.36766MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
9C16000285TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|