Svenska
| Artikelnummer: | PCM50US09 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | XP Power |
| En del av beskrivningen: | AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 45W |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - utgång | 9V |
| Spänning - ingång | 90 ~ 264 VAC |
| Storlek / Dimension | 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) |
| Serier | PCM50 (50W) |
| Region utnyttjas | International |
| Effekt (Watt) | 45 W |
| Polarisering | - |
| Paket | Bulk |
| Utgångskontakt | DIN, 5 Pin |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Ingen laddningsförbrukning | - |
| Inmatningstyp | Cord (Sold Separately) |
| Ingångskontakt | IEC 320-C14 |
| Form | Desktop (Class I) |
| Effektivitet | 80% |
| Ström - Utgång (Max) | 5A |
| Ledningslängd | 48" (1.22m) |
| Basproduktnummer | PCM50 |
| Godkännandebyrå | CCC |
| tillämpningar | Medical |




AC/DC DESKTOP ADAPTER 2.5V 30W
AC/DC DSKTP ADAPTER 3.3V/5V 27W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 45W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 3.3V 26W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 50W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 45W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 50W
AC/DC DESKTOP ADPT 5V -24V 49W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W
IC ADC/AUDIO 24BIT 216K 48TQFP
AC/DC DESKTOP ADAPTER +/-15V 45W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 42W
AC/DC DESKTOP ADAPTER +/-5V 35W
AC/DC DESKTOP ADAPTER +/-12V 48W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 40W
ACDC DSKTP ADPT 3.3V/12V/-5V 45W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PCM50US09XP Power |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|