Svenska
| Artikelnummer: | ABL-12.288MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | ABL |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.138' (3.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 12.288 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 50 Ohms |




CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF T/H
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES T/H
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ABL-12.288MHZ-B4Y-TAbracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|