Svenska
| Artikelnummer: | ABL-13.560MHZ-B1U-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | ABL |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±10ppm |
| Frekvensstabilitet | ±10ppm |
| Frekvens | 13.56 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 50 Ohms |




CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES T/H
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ABL-13.560MHZ-B1U-TAbracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|